/Files/images/soroka_oo/813869-573592.jpg

Декоративно-прикладна творчість – найдавніше мистецтво у світі. Його роль значна не тільки в естетичному вихованні дитини, але й у духовно-моральному становленні, залученні до джерел і традицій рідного краю. Одним з головних завдань, які стоять перед педагогами декоративно-прикладної творчості в умовах позашкільної освіти – є навчання та залучення дітей до різних видів мистецтва, до кращих зразків національної культури та розвиток їх творчої уяви і мислення.

Програма роботи гуртка "Креативне рукоділля" є комплексною і включає традиційні і нові види декоративно-прикладного мистецтва та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом, крапковий розпис, робота з папером різних видів, плетіння гачком з проволоки, випалювання по тканині, холодний фарфор тощо.

Мета програми:

· Ознайомити дітей з історією виникнення декоративно-прикладного мистецтва, з його новими тенденціями та різновидами.

· Навчити дітей бачити та відчувати красу навколишнього середовища, розвивати здібності дітей, відображати цю красу у своїх ескізах та малюнках.

· Розвивати вміння творчо, з фантазією підходити до виконання завдання, намагаючись відходити від механічних прийомів при виготовленні виробу.

· Сприяти формуванню у дітей бажання пошуку шляхів до самореалізації й самоствердження.

· Сприяти формуванню гармонійно розвиненої особистості з творчими здібностями і практичними навичками.

Завдання керівника – залучати дітей до світу прекрасного, навчати звертати увагу на красу речей, які їх оточують у повсякденному житті, розвивати у дітей наполегливість, цілеспрямованість, повагу до людини, праці, старанність, допитливість, почуття взаємодопомоги.

/Files/images/soroka_oo/03.png

/Files/images/soroka_oo/DSCN4503.JPG

/Files/images/soroka_oo/Sewing-Scissors-53829.gif

/Files/images/soroka_oo/DSCN4515.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi