/Files/images/963939525fb767ddbb8baa36c4d771bf.jpg

Драматичний гурток
"КАЗКАРИКИ"

/Files/images/na_sayt_grupi/IMG_20181011_161345.jpg

/Files/images/155.gif

/Files/images/1252852495_b97b23065890.gifМета:

Виховувати зацікавлене та відповідальне ставлення малят до підготовки, проведення та оцінки театралізованої діяльності, виконання своїх ролей, налагодження зв’язків з партнерами, оволодіння прийомами інакомовності ( алегорії), фантастичного перетворення, перебільшення; вчити емоційно та інтонаційно виразно характеризувати персонажів, виявляти власне ставлення до героїв та їхніх вчинків.
Формувати виразне та дикційно чисте сценічне мовлення; заохочувати бажання дітей підтримувати партнера, допомагати йому, доброзичливо з ним спілкуватися, вступати в діалог. Користуватися набутим досвідом постановки ігор – драматизацій, розігрувати знайомі й нові сюжети за змістом і мотивами літературних творів, казок та інших малих форм усної народної творчості.
Розвивати артистичність, творчість, емоційність, витонченість, ініціативність, вміння використовувати в грі предмети замінники, уявні предмети, виготовляти елементи атрибутів, входити в образ, перебувати в ньому до кінця театралізованого дійства; стимулювати прагнення дитини самореалізуватися, самостверджуватися, створювати сюрпризні, жартівливі ситуації.

/Files/images/1252852495_b97b23065890.gifЗавдання:

  • Формувати уявлення дітей про різні види театру (пальчиковий, настільний, фланелеграф), різні жанри літературних творів за темою яких розігруються театралізовані ігри.
  • Стимулювати творчість, своєрідність відтворення ігрових образів.
  • Удосконалювати уміння відтворювати рухи і дії, які притаманні тваринам, птахам з урахуванням наявних у дошкільників знань.
  • Розвивати сферу співчуття, співучасті, співпереживання; заохочувати бажання розповідати про свої особисті враження.
  • Підтримувати творче відтворення імітаційних рухів та емоційних станів персонажів ігор – драматизацій.
  • Надати можливість дошкільникам проявити себе, реалізувати творчий потенціал.
  • Розширити уявлення дітей про театр як вираження життєвих ситуацій в акторській грі, навчити проявляти себе естетичним та емоційним глядачем, співпереживати персонажам, розуміти зміст дійства, вистави, усвідомлювати колективний характер діє створення.

/Files/images/na_sayt_grupi/IMG_20181011_161457.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 491

Коментарi