/Files/images/s65144687.jpg

Збігає день за днем, а рік за роком
І ось наш випускник стоїть перед порогом.
Сьогодні він сюди привів своє дитя
Згадавши як колись ходив сюди щодня.Історія нашого навчального закладу, наповнена хвилюючими подіями, які ми згадуємо з гордістю та любов’ю, із трепетом та натхненням!

В той день за вікнами була зима,
Завірюха всюди вила.
В новий садок малеча йшла
Весела, радісна, щаслива
Народжувався наш
дитсад

/Files/images/IMG_0001.jpg

Ясла – садок «Берізка» №1 прийняв своїх перших вихованців 31 грудня 1971 роцу. Це був знаменний день для всього селища, якого з нетерпінням чекали дорослі і малеча. Адже в райцентрі відкрився новий сучасний, на той час, дошкільний заклад.
Новий ясла – садок був розрахований на 140 місць (6 груп), вже був оснащений необхідним ігровим, навчальним, технічним і технологічним обладнанням. Ясла – садок активно діяв, збагачувався матеріально, збільшувався контингент дітей. Кімнати заповнювалися веселим дитячим галасом, згуртовувався новий колектив турботливих працівників, покращувався інтер’єр приміщень, впорядковувалася територія./Files/images/IMG_0046.jpg

Минав час, дитячі групи переповнювалися дітьми, навіть працювала чергова цілодобова група дітей, батьки яких працювали позмінно на виробничих та сільськогосподарських підприємствах, навіть в реконструйованих верандах відкрилися ще дві додаткові групи, в зв’язку понаднормовою наповнюваністю груп та чергою до ясла – садка.

/Files/images/IMG_0005.jpg

Колектив дошкільного закладу мав добру теоретичну підготовку, тому вся робота спрямовувалася на реалізацію знань, умінь та навичок дітей. Досвідчені вихователі виступали наставниками молодим педагогам, допомагали їм знайти ключик до дитячих сердець, згуртувати дітей в колектив, спрямувати навчально –виховний процес.

Ясла – садок був в районі центром пропаганди кращих методів навчання та виховання дітей. Тут проходили районні семінари завідуючих, методоб’єднання вихователів та музичних керівників, семінари – практикуми, змагання, виставки.

За 42 роки існування садочка відбулося 40 випусків до школи, це більше тисячі дітей, які відвідували наш садок.

Кiлькiсть переглядiв: 237

Коментарi