/Files/images/2_molodsha/clip_image001.png

Девіз групи Карапузи

Карапузи – малюки,

Любим гратись залюбки,

Весело співаєм, бігаєм, стрибаєм,

Творим, дбаєм, пізнаєм

Та розумними ростем.

І своє маленьке «Я»

Розвиваємо зрання.

/Files/images/baby079.png

Вихователь групи

Троценко Ніна Іванівна

/Files/images/2_molodsha/IMG_20171122_105614.jpg

Педагогічне кредо

У всьому починати з себе бути взірцем та любити вихованців.

Проблемне питання:

Дидактичні ігри як засіб пізнавального розвитку дітей дошкільного віку.

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg

Вихователь групи:

Нищета Наталія Іванівна

/Files/images/2_molodsha/IMG_20171122_105911.jpg

Педагогічне кредо:

Безумовне позитивне ставлення до дитини опора на позитивне

в ній.

Проблемне питання:

Формування логіко-математичної компетпнтності у дошкільників

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg

Помічник вихователя:

Бережна Оксана Михайлівна

/Files/images/2_molodsha/PB280131.JPG

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg

Життя нашої групи

/Files/images/2_molodsha/PB280110.JPG

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg

/Files/images/2_molodsha/20180709_102350.jpg

/Files/images/2_molodsha/20180709_095648.jpg

/Files/images/2_molodsha/PB280113.JPG

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg

/Files/images/2_molodsha/20180709_095817.jpg

/Files/images/2_molodsha/PB280118.JPG

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg/Files/images/2_molodsha/PB280124.JPG

/Files/images/2_molodsha/images (1).jpg

/Files/images/2_molodsha/PB280127.JPG

Список дітей

1. Басараб Каріна Ігорівна

2. Ваглай Ярослав Романович

3. Глупак Софія Олексіївна

4. Глупак Ксенія Андріївна

5. Жогло Андрій Олександрович

6. Захарченко Павло Павлович

7. Кревсун Святослав Володимирович

8. Литвиненко Назар Віталійович

9. Мазур Поліна Олегівна

10. Михайленко Поліна Олегівна

11. Москаленко Тимур Валерійович

12. Отченашенко Анна Сергіївна

13. Рисенко Василь Миколайович

14. Романюк Аліса Євгенівна

15. Сахарова Єлизавета Миколаївна

16. Свєтлова Анастасія Євгенівна

17. Ситник Каріна Русланівна

18. Снігир Аріна Анатоліївна

19. Ткаченко Арсеній Михайлович

20. Шуйський Артем Олександрович

21. Шулежко Богдан Володимирович

22. Шутько Ангеліна В’ячеславівна

23. Шолобода Аделіна Романівна

Кiлькiсть переглядiв: 216

Коментарi