Випуск 2021 «Подорож на повітряній кулі»

2021-05-27

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у закладі дошкільної освіти «Берізка».

Зусиллями вихователів та керівника музичного організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м'ятається малечі надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у садочках.

Випускники, які урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати улюблений садочок.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне - активних дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулися завідувачі дитсадків, які побажали діткам гарного навчання в школі та вручили кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка.

Девладівський сільський голова Неліпа Олена Вікторівна вручила 35 вихованцям дитячих закладів подарункові набори «Випускнику дитячого садка», та побажала маленьким вихованцям - рости здоровими, розумними і не забувати дороги до світлого Дому їхнього дитинства. Завітали з привітанням і майбутні вчителі першокласників, які вже 1 вересня радо зустрінуть їх біля шкільного порога.

А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у вихователів: Муравицької Н.А., Клець Я.О. та Скиби З.Є., бо саме їх малята вирушали у великий світ.

Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi