День знань

2021-09-01

/Files/images/kukavska/IMG_20210901_110554.jpg

Дошкільнята закладу дошкільної освіти «Берізка» відзначили День знань

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти. Він ясним сонячним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячих садочків. У всіх закладах новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.

«Наш садочок вас вітає, двері в казку відкриває, щоб у ньому ви зростали і школяриками стали. Квіти вам всміхаються і вітають всіх, хай дзвенить і ллється ваш дитячий сміх», – такими теплими словами зустрів малят заклад дошкільної освіти «Берізка».

Під звуки дитячих пісень діти разом з вихователями вишикувались на розвагу.

Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач ЗДО Т.Пермякова та казкові герої Незнайка та Мальвіна. Побажали усім успіхів у справі освіти дошкільнят, міцного здоров’я, порозуміння, творчої наснаги. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Особливо радісно діти зустрічали казкових героїв, які принесли чарівні кульки з завданнями. Малята разом з музичним керівником та вихователями залюбки співали улюблених пісень; грали в цікаві ігри і забави, розгадували загадки – все це надало святу особливого веселкового настрою, теплих барв осені. На майданчику панував веселий настрій.

Завершилося свято танцювальною хвилинкою.

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi