Мамине свято

2017-03-03

/Files/images/starsha_grupa/DSCN4843.JPG

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

З 01.03. по 03.03. 2017 року вихователі та музкерівники Липоводолинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» організували і провели з дітками цікаві свята до Дня 8 Березня.

Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями: дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму та бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і любові, які розчулювали присутніх до сліз.

Вихованці від щирого серця дарували подарунки своїм мамам, які виготовили власними руками разом зі своїми вихователями. 8 Березня в дитячому садку пройшло цікаво і незвично.

А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки всіх присутніх, слова вдячності батьків за організацію та проведення дитячих свят.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi