День народження садочка.

2017-03-23

/Files/images/zavduvach/24.jpg

У Липоводолинському ДНЗ (ясла - садок) «Берізка» святкували 45-річний ювілей закладу

Радісну подію відзначили 23 березня 2017 року у Липоводолинському ДНЗ (ясла - садок) «Берізка»- 45 років з дня відкриття.

За 45 років із стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.

Ювілей дитячого садка – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм колектив ДНЗ і зустрічав свій ювілей і приймав поздоровлення від гостей.

У просторій музичній залі садочка в урочистій обстановці з вітальним словом перед присутніми виступила завідувач закладу Пермякова Тетяна Миколаївна. Окрім щирих побажань, Тетяна Миколаївна пригадала тих людей, які внесли перші цеглинки у фундамент майбутнього успіху нашого ДНЗ, вкладали у нього не тільки свою працю, а й душу. Слова вдячності лунали на адресу людей, які не стоять осторонь проблем у закладі. Але по-особливому, по-батьківськи, керівник говорила про тих, хто віддає частинку своєї душі дітям – вихователів, бажаючи їм міцного здоровʼя, щастя та Божого благословення. На святі було по родинному затишно, цікаво, радісно, словом, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці садочка святкували у колі друзів. Привітати іменинників завітали ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці, батьківський колектив закладу. Серед почесних гостей – голова Липоводолинської районної ради Литвиненко В.О., голова селищної ради Нищета С.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Дмитрушко Л.М., які привітали колектив закладу з 45 річницею ДНЗ та вручили цінні подарунки. Ведуча заходу запросили гостей переглянути ​​концертну програму – справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка та виставки, створені руками працівників закладу та батьків. Свято видалося неймовірно гарним та зворушливим.

Вихованці по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали та декламувати віршики.

Їх виступи забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними: хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.

Під час святкування гості переглянули мультимедійну презентацію, яку працівники дитсадка створили з нагоди святкування 45-річного ювілею. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже не працюють в закладі. Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів. Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів, їх наполегливій праці, через двадцять років уже ці дітки, які виступали на святі, приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок.

Кiлькiсть переглядiв: 298

Коментарi