Довгоочікувана мить

2017-10-27

/Files/images/2_molodsha/DSCN3702.JPG

27 жовтня 2017 року працівники та батьки вихованців садочка чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям селища не просто як гарний осінній день, але і як день відкриття шостого групового приміщення Липоводолинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка». Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та працівників закладу.

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, святкова концертна програма, схвильовані дітлахи, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття групового приміщення дитячого садка для жителів селища.

Розділити радість та привітати з чудовою подією завітали: помічник депутата Верховної Ради України Лаврика Миколи Івановича – Беркут Олена Олексіївна, голова Липоводолинської районної державної адміністрації Яременко Іван Олексійович, заступник голови Липоводолинської районної ради Кльоп Олександр Миколайович, голова Липоводолинської селищної ради Нищета Сергій Миколайович , начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Дмитрушко Любов Миколаївна.

Очільники Липоводолинщини привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного групового приміщення та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти для майбутнього нашої держави – для дітей.

А також щирі слова подяки звучали від господині закладу – Пермякової Т.М. народному депутату України Миколі Івановичу Лаврику, керівництву району за виділені кошти на капітальний ремонт та придбання комплекту меблів групового осередку для навчального закладу.

Працівники садочка задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „острівець радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватися стати гідними громадянами нашої держави.

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi