День відкритих дверей

2018-04-03

/Files/images/2_molodsha/DSCN8584.JPG

03 квітня у Липоводолинському ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» пройшов цікавий та корисний захід – День відкритих дверей на тему: «Адаптація дітей до умов дошкільного закладу».

Метою проведення заходу було залучити батьків до освітнього процесу, до активної співпраці з колективом дошкільного закладу і підвищення уваги до потреб своєї дитини, формувати педагогічну свідомість батьків і спрямувати діяльність ДНЗ та батьків на готовність реально впроваджувати гуманно-особистісний підхід до дитини.

Нам, педагогам, батьки довіряють найдорожчій скарб – власних дітей. І саме тому, одним з головних завдань є збереження психічного та розвиток фізичного здоров’я дитини.

Під час першого знайомства з батьками, діти яких прийдуть до дошкільного закладу вперше, колектив дошкільного закладу намагався налагодити конструктивну взаємодію.

Завідувач Пермякова Тетяна Миколаївна ознайомила присутніх з правилами прийому дітей до ДНЗ. В цей день батьки майбутніх вихованців зустрілися з спеціалістами: вихователем-методистом, майбутніми вихователями, практичним психологом, старшою медичною сестрою, медичною сестрою з дієтичного харчування, які надали рекомендації щодо поліпшення адаптації дітей до умов дошкільного закладу та відповіли на всі запитання, які хвилюють батьків.

Вихователь групи дітей раннього віку №1 Н.А. Муравицька змістовно, цікаво та невимушено, в ігровій формі провела заняття з художньо – продуктивної діяльності (малювання) на тему «Намисто для Сороки-білобоки», під час якого діти продемонстрували свої знання, здібності, уміння та навички.

Приємним та зворушливим моментом даної взаємодії батьків та педагогів став концерт дітей дошкільного віку під керівництвом музичного керівника Кіптенко М. В. Вихованці показали неабиякі акторські здібності, створили незабутню атмосферу тепла і любові.
Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi