День відкритих дверей у Липоводолинському ДНЗ (ясла-садок) «Берізка»

2019-05-30

День відкритих дверей у Липоводолинському ДНЗ (ясла-садок)«Берізка»

30 травня 2019 року у Липоводолинському ДНЗ (ясла-садок) «Берізка» пройшов цікавий та корисний захід – День відкритих дверей на тему: «Адаптація дітей до умов дошкільного закладу».

Метою проведення заходу було залучити батьків до освітнього процесу, до активної співпраці з колективом дошкільного закладу і підвищення уваги до потреб своєї дитини, формувати педагогічну свідомість батьків і спрямувати діяльність ДНЗ та батьків на готовність реально впроваджувати гуманно-особистісний підхід до дитини.

Нам, педагогам, батьки довіряють найдорожчій скарб – власних дітей. І саме тому, одним з головних завдань є збереження психічного та розвиток фізичного здоров’я дитини.

Під час першого знайомства з батьками, діти яких прийдуть до дошкільного закладу вперше, колектив дошкільного закладу намагався налагодити конструктивну взаємодію.

Завідувач Пермякова Тетяна Миколаївна ознайомила присутніх з правилами прийому дітей до ДНЗ. В цей день батьки майбутніх вихованців зустрілися з спеціалістами: вихователем-методистом, майбутніми вихователями, практичним психологом, сестрою медичною, сестрою медичною з дієтичного харчування, які надали рекомендації щодо поліпшення адаптації дітей до умов дошкільного закладу та відповіли на всі запитання, які хвилюють батьків.

Вихователь групи дітей раннього віку №1 Г.І. Кукавська змістовно, цікаво, в ігровій формі провела заняття по ознайомленню з соціумом на тему: «У бабусі на подвір’ї», в ході якого діти продемонстрували свої знання, здібності, уміння та навички.

Приємним та зворушливим моментом даної взаємодії батьків та педагогів став виступ дітей дошкільного віку під керівництвом музичного керівника Кіптенко М. В. Вихованці показали неабиякі здібності, створили незабутню атмосферу тепла і любові.

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi