Районний семінар-практикум для вихователів в Липоводолинському ДНЗ (ясла-садок) «Берізка»

2019-11-28

/Files/images/zubko/DSC00323.JPG

/Files/images/zubko/DSC00330.JPG

Районний семінар-практикум

для вихователів в Липоводолинському ДНЗ

(ясла-садок) «Берізка»

28 листопада 2019 року на базі Липоводолинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» відбувся районний семінар-практикум для вихователів ДНЗ на тему: «Компетентнісний підхід у реалізації сенсорно – пізнавального розвитку дитини дошкільного віку ».

Учасників семінару вітали вихованці та вокальний ансамбль працівників Липоводолинського ДНЗ «Берізка».

Присутні мали змогу обмінятися досвідом роботи. Вони ознайомилися з системою роботи педагогів Липоводолинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» щодо формування сенсорно – пізнавальної компетенції дошкільників за Програмою розвитку дитини та від народження до шести років «Я у Світі», переглянули фрагменти занять з даної теми та прийняли участь у методичному практикумі «Дитина дошкільного віку сенсорно пізнавальному просторі » (за програмою «Дитина» ).

Також, практичним психологом ДНЗ «Берізка», проведено практичне заняття на тему : «Використання методів арт – терапії в роботі з дітьми дошкільного віку» .

Наостанок учасники семінару-практикуму обговорили переглянуті заходи та поділились власним досвідом з колегами . Всі учасники семінару – практикуму отримали багато позитивних емоцій та подарунки виготовлені руками працівників ДНЗ «Берізка».

/Files/images/zubko/DSC00333.JPG

/Files/images/zubko/DSC00338.JPG

/Files/images/zubko/DSC00343.JPG

/Files/images/zubko/DSC00346.JPG

/Files/images/zubko/DSC00350.JPG

/Files/images/zubko/DSC00353.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi